עמותת ה- GO CFOs לקשרי ממשל ומשק
קשרי ממשל_

כניסה לחברים רשומים

  שכחתי סיסמא
אודות העמותה

עמותת קשרי ממשל ומשק

בר כוכבא, 23 בני ברק

טלפון: 03-5104555

פקס: 03-5170918

lead@cfo-gov.org

ח"כ גפני: המשק הישראלי על פרשת דרכים וקובעי המדיניות צריכים להתעשת ולבצע מהלכים מיידים שימנעו את כניסתו של המשק למשבר חריף
9/06/2016
ח"כ גפני: המשק הישראלי על פרשת דרכים וקובעי המדיניות צריכים להתעשת ולבצע מהלכים מיידים שימנעו את כניסתו של המשק למשבר חריף (הגדל)
ח"כ גפני: המשק הישראלי על פרשת דרכים וקובעי המדיניות צריכים להתעשת ולבצע מהלכים מיידים שימנעו את כניסתו של המשק למשבר חריף

ח"כ גפני: ה משק הישראלי על פרשת דרכים וקובעי המדיניות צריכים להתעשת ולבצע מהלכים מיידים שימנעו את כניסתו של המשק למשבר חריף

 

במפגש שהתקיים עם ח"כ   משה גפני , יו"ר ועדת הכספים השבוע (יום ג', ה-7.6) בהשתתפות CFO's  מהחברות המובילות במשק, הביע ח"כ גפני את דאגתו על כי חלק גדול ממפעלי התעשייה עוזבים את הארץ והמשאב האנושי עוזב ביחד איתם.

בשם חברי העמותה, העלו אורן פרנקל,   CFO   אלוני חץ ויואב נחשון, סגן נשיא לפיננסים, החברה המרכזית למשקאות קלים בפני ח"כ גפני את דאגתם בנושאים של פעילות רשות המסים והאגרסיביות המתגברת של הרגולטורים במדינה, הצורך בעידוד מצב האשראי במשק, עידוד התעשייה וההשקעות במשק ועוד. ח"כ גפני נענה לפנייה ואמר כי ישמח לקיים דיון המשך וכן לקבל ניירות עמדה בנושאים אלו על מנת לבחון את הסוגיות ולהעלות אותן כבר בתקציב הקרוב כבשורה לכלל המשק הישראלי.

בדיון התייחס ח"כ גפני לסוגיות שעלו וסוכם כי הפורום יוציא לח"כ גפני ניירות עמדה בנושאים הנ"ל ויתקיימו דיוני המשך עם חברי הפורום בסוגיות אלו:

רשות המיסים – בחינת תשלום מס אמת והגשת דוח מאוחד, קיזוז והעברת הפסדי מס, Retain of capital . בחינת האפשרות לקביעה בחקיקה פרמטרים כלכליים שיקבעו מראש, שאין לגביהם מחלוקת פוליטית, שלא יהיה ניתן לשנותם אלא ברוב מיוחד  - על מנת לאפשר יציבות משקית ויעודדו עשיית עסקים.  התנהלות מרכז ההשקעות וחוק עידוד השקעות הון.

 

 

 

 

פרוטוקול הדיון

פרוטוקול הדיון  פרוטוקול הדיון

לכתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד